RegulaminRegulaminRegulamin

REGULAMIN SKLEPU

1.Sklep The Wildest

The Wildest Streetwear posiada sklep internetowy działający pod adresem www.thewildest.com.pl. Wszystkie zdjęcia, materiały graficzne i teksty są własnością firmy The Wildest i są chronione prawem autorskim. Wszelkie kopiowanie elementów sklepu The Wildest bez pisemnego zezwolenia firmy jest zabronione.

2.Właściciel sklepu

Właścicielem sklepu internetowego The Wildest jest Bartosz Stanisławski, ul. Racławicka 28/74, 21-040 Świdnik; NIP:7123286262; REGON:061666326.

3.Adres wysyłkowy

Korespondencję, zwroty, wymiany i reklamacje towarów proszę kierować na adres: The Wildest, ul. Racławicka 28/74, 21-040 Świdnik

4.Produkty

Sprzedawany przez nas towar jest w 100% produkowany w Polsce. Produkty wykonujemy z najlepszych gatunkowo materiałów, z dbałością o każdy detal. Nasza szwalnia ma długoletenie doświadczenie w produkcji odzieży wierzchniej. Każdy produkt szczegółowo opisujemy. Zdjęcia produktów wykonujemy tak by możliwie jak najwierniej oddawały rzeczywisty ich wygląd, mimo to kolory mogą nieznacznie się różnić, spowodowane jest to różnymi ustawieniami parametrów wyświetlania monitorów klientów. Szczegółowy opis i metody konserwacji oraz prania produktu znajdują się na metce lub opakowaniu. Wymiary produktów są rzeczywiste, dokładność pomiaru wynosi ±2 cm. Wszystkie nazwy produktów i znaki towarowe są wyłączną własnością firmy The Wildest i podlegają prawnej ochronie. Oferta i ceny produktów ważne są do wyczerpania zapasów. 

5.Rozmiary Produktu

Dokładne rozmiary produktów są umieszczone w tabeli rozmiarów przy każdym produkcie, skala błędu wynosi ±2 cm.Podczas wyboru rozmiaru należy brać pod uwagę to, że produkty bawełniane mogą się nieznacznie skurczyć po pierwszym praniu, w zależności od gramatury materiału różnice mogą sięgać od 2 do 8%.

6.Cena Produktu

Ceny produktów są podawane w walucie Polski Złoty i zawierają wszystkie podatki, nie zawierają natomiast ceny przesyłki. Oferta i ceny produktów ważne są do wyczerpania zapasów. Sklep The Wildest zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w cenach produktów oraz przeprowadzania i odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych i wyprzedaży zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zmiana cen produktów nie może nastąpić po złożeniu zamówienia przez klienta.

7.Cena Przesyłki

Do ceny każdego produktu w sklepie internetowym klient musi doliczyć cenę przesyłki, która jest stała, zależy jedynie od wyboru sposobu płatności. W ramach jednego zamówienia cenę przesyłki dolicza się tylko raz. Cena przesyłki w obrębie całej Polski wynosi odpowiednio 15zł (przedpłata na konto) i 20zł (przesyłka pobraniowa płatna kurierowi przy odbiorze).Przy zamówieniu produktów na kwotę powyżej 300 zł oraz dla stałych klientów z terenu Polski cena przesyłki jest gratis .W przypadku wysyłki za granicę prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@thewildest.com.pl

8.Zdjęcia Produktów

Zdjęcia produktów są własnością sklepu The Wildest. Zdjęcia produktów wykonujemy starając się by jak najdokładniej odzwierciedlały  ich wygląd, mimo to kolory mogą nieznacznie się różnić, spowodowane jest to różnymi ustawieniami parametrów wyświetlania monitorów klientów. Nie wykonujemy dodatkowych zdjęć produktu na życzenie klienta. Wykorzystywanie zdjęć oraz ich kopiowanie bez pisemnej zgody właściciela sklepu jest zabronione.

9.Dostępność Produktów

Wszystkie oferowane produkty w sklepie The Wildest są dostępne do wyczerpania zapasów chyba że w opisie produktu jest napisane inaczej. Może się zdarzyć że klienci w tym samym czasie równocześnie zamówią produkt, którego jest mało na stanie lub wystąpi na stronie sklepu błąd techniczny. W takim wypadku niezwłocznie skontaktujemy się z klientem informując o zaistniałej sytuacji.

10.Zamówienie

Klient może zamówić produkty 24h na dobę za pośrednictwem sklepu internetowego, wszelkie pytania należy kierować na adres email kontakt@thewildest.com.pl . W sytuacjach wyjątkowych (np. problem z obsługą sklepu lub płatności), zamówienie można złożyć przez email, który powinien zawierać imię i nazwisko, adres, nr telefonu kontaktowego, link do strony produktu (lub jego dokładną nazwę ) i rozmiar. Klient który w momencie składania zamówienia nie ukończył 18 lat, oświadcza, że poinformował o zamówieniu swojego opiekuna prawnego. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży pomiędzy właścicielem sklepu, a klientem. Jeżeli sklep nie może zrealizować zamówienia, wtedy niezwłocznie powiadamia klienta o zaistniałej sytuacji.

11.Status zamówienia

Status zamówienia określa aktualny stan zamówienia i jest aktualizowany przez obsługę sklepu. Użytkownik zarejestrowany może sprawdzić stan swoich zamówień w panelu użytkownika, w sekcji historia zamówień. Dodatkowo przy istotnych zmianach statusu wysyłki, klient zostanie poinformowany o postępie zamówienia drogą mailową.

12.Przesyłka

Zamówienie które zostało skompletowane i spakowane jest wysyłane za pośrednictwem poczty polskiej. Przesyłki są przez nas starannie i dokładnie pakowane. 

13.Rezygnacja z zamówienia

Klient ma prawo do rezygnacji z zamówienia, do momentu wysyłki produktu. Należy wówczas wysłać email pod adres kontakt@thewildest.com.pl

14.Płatność

Każdy klient zamawiający produkt na terenie Polski ma możliwość wybrania formy płatności za pobraniem czyli zapłacić kurierowi w momencie dostarczenia zamówienia pod wskazany adres, lub dokonać przedpłaty za pomocą przelewu bankowego. W przypadku klientów zamawiających za granicę Polski prosimy o kontakt drogą mailową na adres kontakt@thewildest.com.pl w celu ustalenia indywidualnego sposobu płatności i dostawy.
Przelewy bankowe należy wysyłać na konto sklepu:

Bartosz Stanisławski

ul. Racławicka 28/74

21-040 Świdnik

Bank PEKAO: 11 1240 2454 1111 0010 5618 6274

15.Czas realizacji zamówienia i dostawy

Standardowy czas , w jakim sklep The Wildest skompletuje zamówienie i wyśle na adres podany przez klienta jest 48 godzin (dotyczy dni roboczych). Niezbędnym warunkiem realizacji zamówienia jest zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie ( opcja przedpłaty na konto) lu jest podanie prawidłowych danych osobowych w tym numeru telefonu.

16.Dowód zakupu

Dowodem zakupu jest paragon lub faktura, którą wystawiamy na życzenie klienta i dołączamy do przesyłki z produktem. Dowód zakupu uprawnia do gwarancji.

17.Wymiana

W przypadku gdy otrzymany produkt z jakichś względów nie spełnia oczekiwań można odesłać go w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania na adres The Wildest, ul. Racławicka 28/74, 21-040 Świdnik, fakturą po wcześniejszym skontaktowaniu sie z nami drogą mailową na kontakt@thewildest.com.pl. Produkt nie może mieć śladów użytkowania, powinien być zwrócony w stanie niezmienionym z dołączonym dowodem zakupu. W ciągu 5 dni roboczych od otrzymania paczki wysyłamy inny produkt lub w przypadku gdy niema go na stanie sklepu zwracamy pieniądze na podane w mailu konto bankowe. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. Koszt wymiany wiąże się z ponowną opłatą za przesyłkę towaru.

18.Reklamacja

W przypadku gdy otrzymany produkt posiada wady lub defekty prosimy odesłać go wraz z dowodem zakupu na adres The Wildest, ul. Racławicka 28/74, 21-040 Świdnik po wcześniejszym skontaktowaniu się drogą mailową na adres kontakt@thewildest.com.pl. Każdy klient ma prawo do nieodpłatnej naprawy lub wymiany produktu na nowy, który jest pozbawiony wad. Jeśli naprawa lub wymiana produktu z jakiegoś powodu nie jest możliwa zwracamy cały koszt produktu. W każdym przypadku w ciągu 14 dni od daty otrzymania produktu rozstrzygamy zasadność reklamacji. Gdy reklamacja zostaje uznana, produkt zostaje naprawiony bądź wymieniony na identyczny pozbawiony wad, w takiej sytuacji zwracamy również koszty wysyłki jakie ponosi klient. Informujemy że, koszty przesyłki powinny być uzasadnione także ekonomicznie dlatego proponujemy aby skorzystać z usług Poczty Polskiej. Nie przyjmujemy paczek za pobraniem. W przypadku gdy reklamacja nie zostanie uznana produkt jest odsyłany do klienta w niezmienionym stanie. Klient może odwołać się od niekorzystnej dla niego decyzji do polubownego sądu konsumenckiego, a także do sądu powszechnego. Szczegółowe prawa konsumenta określa ustawa.

19.Dane osobowe

Dane osobowe to wszystkie Informacje, które klient podaje w trakcie wprowadzania zamówienia celem jego wysyłki. Proces podawania Danych osobowych jest bezpieczny i szyfrowany protokołem https. Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r., Nr 133, poz 883) określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych osobowych. Dane osobowe przetwarzane przez właściciela sklepu zgodnie z art. 23 ust.1 pkt 3,4 i 5 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, przetwarzane są jedynie w celach realizacji wysyłkowej sprzedaży produktów. Firma The Wildest gwarantuje realizację uprawnień wynikających z wyżej wymienionej ustawy, tzn. umożliwia wgląd do własnych danych osobowych i ich poprawienie lub usunięcie.

20.Klient

Klientem nazywamy każdą osobę prawna bądź fizyczna, która składa zamówienie za pośrednictwem naszego. Jednocześnie wiąże się to z zawarciem umowy sprzedaży z właścicielem sklepu zgodnie z art. 22 [1] ustawy kodeksu cywilnego. Klientem mogą być również osoby niepełnoletnie, które ukończyły 13 rok życia w zakresie w jakim mogą nabywać prawa i zaciągać zobowiązania zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa (w szczególności Art. 14. § 2 Kodeksu Cywilnego).

21.Użytkowanie

Każdy produkt należy użytkować zgodnie z ich przeznaczeniem. Wszystkie opisy użytkowania oraz prania znajdują się na metce dołączonej do produktu. Niektóre kolorowe materiały mogą barwić i powinno się je prać z produktami o podobnych kolorach.Wszystkie produkty powinno się prać odwrócone na lewą stronę, dodatkowo produkty z aplikacjami należy prasować na lewej stronie oraz nie prasować aplikacji i nadruków. Produkty bawełniane mogą się skurczyć po pierwszym praniu. W zależności od gramatury materiału różnice mogą sięgać od 2 do 8%.Każdy klient powinien zdawać sobie sprawe z faktu, że produkty nienależycie konserwowane lub używane wbrew instrukcji mogą ulec zniszczeniu lub uszkodzeniu za które nie będzie odpowiadał sklep.

22.Zmiany w regulaminie

Firma The Wildest. zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym czasie jego funkcjonowania .W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie stosowane będą przepisy polskiego prawa cywilnego.